Poziomowanie i montaż - podłoga na legarach

System Poziomujący firmy Harpun umożliwia łatwe i dokładne poziomowanie podłogi. Klin Górny - w połączeniu ze Stopką oraz Podstawką - umożliwia montaż podłogi na wysokości nawet 29 cm od podłoża. Dodatkowe zastosowanie Podkładki Wygłuszającej zapewnia komfort użytkowania podłogi. Oferujemy również specjalistyczną podkładkę wygłuszającą i zapobiegającą nadmiernemu drganiu dedykowaną dla podłogi w obiektach sportowych. Poszczególne elementy systemu spełniają wszelkie standardy dotyczące wytrzymałości i funkcjonalności. Cechy te są kluczowe w momencie, kiedy podłoga na legarach ma służyć w danym miejscu przez długie lata. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych produktów spełniał swoją rolę niezawodnie i w pełni satysfakcjonował użytkowników. Aby uzyskać najlepsze efekty należy zadbać o precyzyjne poziomowanie. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe opisy oferowanych przez nas produktów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania systemu Harpun.

Materiały dla Architektów i Projektanów na ARCHISPACE.PLSystem Poziomujący firmy Harpun umożliwia łatwe i dokładne poziomowanie podłogi.Elementy Systemu Poziomującego Harpun

Kliny Górne
Umożliwiają szybkie i dokładne ustalenie poziomu lub dystansu. Specjalne wyżłobienie zabezpiecza je przed odkształceniem nawet przy dużych obciążeniach.
przejdź do listy produktów

Stopki
Dzięki specjalnej budowie umożliwiają stabilne ustalenie poziomu. Odpowiednio wyprofilowane krawędzie chronią klin przed ześlizgiwaniem się.
przejdź do listy produktów

Podstawki
Służą do regulacji poziomu nawet do 300 mm. Znajdują się na dole Stopki. Specjalne zatrzaski umożliwiają dokładne połączenie Stopki z Podstawką.
przejdź do listy produktów

Płytki Ochronne
Umożliwiają rozłożenie siły nacisku montowanej podłogi na większą powierzchnię, co jest szczególnie przydatne przy montażu na powierzchniach pokrytych stosunkowo delikatną powłoką (np. papa, folia).
przejdź do listy produktów

Podkładki Sportowe
Są szczególnie przydatne przy montażu podłóg w halach sportowych - redukują sztywność podłogi.
przejdź do listy produktów

Podkładki Wygłuszające
Redukują o 4 dB hałas powstający podczas chodzenia po podłodze.
przejdź do listy produktów

Poniżej znajdują się informacje o możliwych kombinacjach uzyskiwanych z elementów Systemu Poziomującego Harpun. Należy pamiętać że zawsze można dołożyć kolejną Podstawkę 19 lub Podstawkę 38 , aby uzyskać potrzebną wysokość.

Kliny górne i stopki

System poziomujSystem do montau i poziomowania tarasw oraz podg na legarach.pdfący do montażu podłóg i podestów Pobierz ulotkę